Kategorie

Ostatni na blogu

ostatnie komentarze

Brak komentarzy

popularne tagi

Brak tagów

Soczyste gryzaki - nowa marka Oli&Carol

Soczyste gryzaki - nowa marka Oli&Carol

Cześć Kochani, 

miło Nam poinformować, że na Naszym pokładzie powitaliśmy nową, hiszpańską markę Oli&Carol. Dwie siostry, Oli i Carol stworzyły kreatywne, bezpiecznie dla Maluchów gryzaki. Produkty są w 100% szczelne, nie mają dziurek, a co za tym idzie doskonale sprawdzają się jako zabawki do kąpieli. Nie dostanie się do środka woda, a zabawka pozostaje czysta zarówno w środku, jak i na zewnątrz. 

Gryzaki wykonane są w 100% z naturalnej gumy z drzewa kauczukowego Hevea. Są bardzo miękkie więc łatwo je chwycić przez małe rączki. Wszystkie produkty są ręcznie malowane, co widać gołym okiem. Użyto certyfikowane barwniki spożywcze, które są bezpieczne dla dzieci. Maluch może je wkładać do buzi, gryźć, co jest bezpieczne i higieniczne. 

Marka Oli and Carol dba o środowisko, dlatego wszystkie produkty są nietoksyczne, biodegradowalne i opatrzone uznanym certyfikatem jakości.

Warto też wspomnieć, że zakupując zabawkę tej marki wspieramy edukację hinduskich dzieci. 

W Naszym asortymencie znajdziecie kolekcję Fruit & Veggies (warzywa i owoce)

To kolekcja najzdrowszych i najsmaczniejszych warzyw i owoców. Dając Maluszkowi taki gryzak wpajamy dziecku miłość do zdrowych żywieniowych przyzwyczajeń, jednocześnie dając im radość podczas zabawy oraz wspierając prawidłowy rozwój, a przede wszystkim ulgę podczas bolesnego ząbkowania.

Oprócz owoców i warzyw znajdziecie w Bobolandii też kauczukowe, gryzaki pojazdy. Nawiązują one do stylistyki lat 60 i 70-tych oraz utrzymane są w klimacie vintage. Świetny prezent dla chłopca, ucieszy zarówno niemowlaka, jak i starsze dziecko. Zobaczcie sami:  

Kolejna Nasza propozycja to miękkie kaczuszki kąpielowe. Zabawka całkowicie szczelna, co zapewni bezpieczną i higieniczną zabawę. Sprawdzi się podczas codziennych kąpieli w wannie, na basenie bądź jako gryzak przy bolesnym ząbkowaniu. 

I już ostatni produkt, który dedykujemy dla najmłodszych to bransoletka w kształcie Słonika. Sprawdzi się u Maluszków, które nie radzą sobie jeszcze z chwytaniem zabawek. Przyjazny słonik Nelly będzie bransoletką do zabawy sensorycznej oraz żucia. Uchwyt ułatwi chwytanie zabawki oraz stabilnie utrzyma zabawkę na rączce dziecka. 

My jesteśmy zakochani w marce Oli & Carol. Mam nadzieje, że Wasze dzieci również pokochają te przepiękne i praktyczne zabawki. 

0 Komentarz

Zostaw swój komentarz

Reload

Zatwierdź